KURUMSAL

Bizim Hikayemiz

SEVER KUYUMCULUK


"Altında Güvenin Gücünü Birlikte Paylaşalım"

Kuyumculuk sektörünün lider firmaları denince ilk akla gelen markalardan biri olan Sever Kuyumculuk, 1994 yılında İstanbul Pendik'te kurulmuştur. Kaliteli hizmet anlayışı prensibiyle tercih edilen bir marka olmanın gururunu yaşayarak günden güne büyümektedir.Bünyesinde, 14 ayar altın, 18 ayar altın ve 22 ayar altın ile pırlantalı mücevherlerden, özel tasarım koleksiyonlara kadar birçok ürünü bir arada aynı çatı altında bulabilirsiniz.
Özellikle sektörde adını sağlam ve güvenilir bir marka olarak konumlandıran Sever Kuyumculuk en büyük hedefi ise, Türkiye’de ve yurtdışında günden güne istikrarla daha çok büyümek ve en çok tercih edilenler arasındaki yerini daha da sağlamlaştırmaktır.

MİSYONUMUZ
Arzu ve heyecanla çalışarak, başta kadınlar olmak üzere tüm insanların kendilerini daha huzurlu ve mutlu hissetmelerini sağlayacak üstün kaliteli ürünler geliştirmek.
Çalıştığı ülke ve toplumlarda sosyal vatandaşlık bilinci ile faaliyet göstererek ilişkide bulunduğu her grup ile karşılıklı yararı gözeterek işbirliği yapmak, sektörünün ve ülkesinin gelişmesine katkı yapmak.

AMACIMIZ
Kadınlar, erkekler, çocuk ve gençler için; giyimlerini tamamlayan, şıklıklarını artıran, modaya uygun, üstün kaliteli, estetik ve fark edilen takılar sunmak.